Skip to content

KONTAKT

Innan du kontaktar oss kan du läsa vår integritetspolicy om hur och varför vi behandlar personuppgifter

Vid frågor, för bokning av föreställningar och annat hör av dig till Emma Burström eller Frida Allberg, via telefon eller mail
Kontor: 0790-77 77 70
info@skuggteatern.com

Verksamhetsledare/scenograf/kostymör: Frida Allberg
frida@skuggteatern.com

Konstnärlig ledare/regissör: Emil Nilsson-Mäki
emil@skuggteatern.com

Producent- ekonomi och säljansvar: Emma Burström
info@skuggteatern.com
emma@skuggteatern.com

Improvisationsensemblens konstnärliga ledare/skådespelare: Magnus Nilsson-Mäki
magnus@skuggteatern.com

Skådespelare: Karin Malmberg
karin@skuggteatern.com

Skådespelare/berättare: Love Ersare
love@skuggteatern.com